Co je to těhotenská rolnička

Těhotenská rolnička (mexická bola, andělský zvonek) má svůj původ v Mexiku, kde zdobí těhotné ženy již několik století. Tento šperk nosí těhotné maminky na svém bříšku a při chůzi vydává jemné, uklidňující a harmonizující zvuky, které miminko vnímá již od 20. týdne. Už v těhotenství tak můžete ještě více podpořit krásné a kouzelné propojení mezi maminkou a miminkem.

 

rolnicka_0007

 

Jak se těhotenská rolnička používá?

Rolničku si maminka pověsí na krk stejně jako jakýkoliv jiný řetízek či náhrdelník. Jen šňůrka těhotenské rolničky je o něco delší, aby přívěsek cinkal  přímo na bříšku. Když se miminko narodí, můžete si zkrátit šňůrku a dál tento šperk nosit. Miminko si může s rolničkou hrát a připomínat si tak nádherné a uklidňující cinkání, které zná už z bříška – třeba když ho budete zrovna kojit, nebo chovat. Také můžete rolničku zavěsit do kočárku nebo postýlky. Nebo můžete např. rolničku vložit do nějaké plyšové hračky.im-4

 

 Naše rolničky mají různé tvary a velikosti. Prodáváme jednoduché boly v různých vzorech a provedeních, nebo si můžete vybrat rolničku s klíckou. Ta se skládá ze dvou částí a to postříbřené nebo pozlacené klícky, která lze jednoduše otevřít, a samotné rolničky. A protože jde také o módní doplněk, můžete si barvu rolničky přizpůsobit a koupit i samostatně. Podle příležitosti pak barvy střídat. Všechny rolničky prodáváme s černou koženou šňůrkou, nabízíme také postříbřený nebo pozlacený řetízek nebo lanko.

rolnicka_0017

 

V tomto elegantním provedení je to pak ideální dárek pro vaši těhotnou ženu, sestru nebo kamarádku! Darujte těhotenský šperk ještě dnes! Jedná se o ideální dárek pro nastávající maminku.Věříme, že si u nás vyberete a rolnička bude vám i vašemu miminku dělat radost :-)