Přívěsek pro těhotné - ještě jej nemáte?

Hudební těhotenskému přívěsku pro budoucí maminky a miminka se říká rolnička, mexická bola nebo také andělský zvonek. Přívěsek je ve tvaru kuličky, která vydává příjemné zvuky. Rolnička může být umístěna i v klícce různých tvarů a designů.

přívěsek pro těhotné

Přívěšek pro těhotné je zavěšený na dlouhé černé kožené šňůrce, díky čemuž se pohybuje na těhotenském bříšku a vydává harmonizující zvuky, které jsou slyšet právě jen v okolí bříška a věří se, že miminko uklidňují. Zvukové vibrace těhotenské rolničky mohou mít dokonce vliv na správné přetočení dítěte. Jakmile se děťátko narodí je přívěsek zašit do hračky nebo umístěn do kočárku či postýlky a má za úkol dále narozené miminko uklidňovat.

U nás si můžete vybrat ze široké nabídky klasických rolniček nebo rolniček v klícce. Přívěsek můžete pověsit na zlatý nebo stříbrný řetízek či lanko. K rolničce lze přidat i andělské křídlo, které je symbolem bezpečí a ochrany.

Tento kouzelný šperk ocení každá nastávající maminka a udělá radost i mimiku .-)

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení